Komplexní servis při realizaci a tvorbě interiéru

Konzultace a poradenství

Konzultace a poradenství

Váš vysněný domov chcete mít jistě podle Vašich představ.

Nejlepší čas na konzultaci a následné poradenství je ještě ve fázi hrubé stavby, nebo ještě dříve. Pokud už budete mít hrubou stavbu, můžete být již limitování rozvody vody a elektřiny. Výsledek potom nemusí být přesně podle Vašich představ, protože výsledek bude minimálně kompromis a v horším případě ústupek. Váš vysněný domov chcete mít jistě podle Vašich představ. Neváhejte a zavolejte. Služby interiérového designéra jsou dostupné pro každého a vyvarujete se možných obtíží, které si Váš domov ponese zbytek času, který v něm prožijete.

Kompletní dohled nad realizací a výstavbou

Kompletní dohled nad realizací a výstavbou

Dozorujeme stavby
již hezkou řádku let.

Nikdo se nenarodil jako stavební technik. Samotná realizace interiéru je poměrně náročná věc a je dobré ji kontrolovat. I malé drobnosti mohou mít velký vliv na následné používání, nebo celkový dojem. S námi Vám odpadnou starosti s řešením stavebních kroků a procesů. Našim klientům dozorujeme stavby již hezkou řádku let, za tu dobu jsme se naučili hlídat důležité detaily a správné postupy. Garantujeme Vám přesnost, správnost a kvalitu. Nechcete přece interiér za pár let řešit znovu.

Návrhy a vizualizace

Návrhy
a vizualizace

Umíme toho opravdu hodně.

Máme představivost a umíme promítnout Vaše představy a sny na monitor, nebo na papír. Našim klientům nabízíme návrhy a vizualizace interiérů. Ať už se jedná o jednu místnost, koupelnu, pracovnu, nebo o kompletní interiér. Umíme navrhnout příjemné a moderní bydlení pro rodinu, nebo jednotlivce. Poradíme si také s funkčním designem pro korporátní klientelu. Navrhovali jsme a následně realizovali hotely, restaurace, vinné sklepy, kanceláře. Umíme toho opravdu hodně, podívejte se na naše reference. Zavolejte a my Vás o svých kvalitách rádi přesvědčíme.

Prodej obkladů, dlažby a příslušenství

Prodej obkladů, dlažby a příslušenství

Nabídneme bezkonkurenční ceny.

Máte představu o nových obkladech a dlažbě? Nebo se Vám některé líbí, ale jejich cena je příliš vysoká? Přijďte k nám. Máme nasmlouvánu většinu předních evropských dodavatelů. A cena? U nás si vybere skutečně každý. Umíme dobře nakupovat a rádi našim klientům nabídneme bezkonkurenční ceny. Vyberte si stylové české obklady, nebo prestižní italské. Chcete luxusní španělské? Přijďte do naší vzorkovky a my Vám rádi poradíme. Pokud hledáte ten správný obklad, nebo dlažbu pro svou koupelnu, nebo kuchyni, navštivte naší vzorkovou prodejnu v Břeclavi.

Prodej sanitární keramiky a baterií

Prodej sanitární keramiky a vodovodních baterií

Vyberte si s nepřeberného množství materiálů a barev.

Jste praktičtí, nebo máte rádi neotřelou eleganci, či snad rádi experimentujete? Ať už se jedná o sanitární keramiku, nebo baterie, umíme uspokojit jakéhokoliv zákazníka. Vyberte si s nepřeberného množství materiálů a barev. U nás si určitě vyberete. Zastupujeme přední značky na českém trhu a rádi Vám nabídneme to pravé pro Vaši stavbu, nebo rekonstrukci. Přijďte k nám a vyberte si některý akční výrobek, nebo novinku.

Nábytek pro každý interiér

Nábytek pro každý interiér

Každý kus vyniká vysokou kvalitou, trvanlivostí a perfektním zpracováním.

Dominantní postavení v celkovém vzhledu a funkci interéru má nábytek. Spolupracujeme s regionálními, kvalitními výrobci, kteří rádi zhmotní Vaše představy. Vyberte si typizované prvky, nebo si nechte vyrobit nábytek na míru. Vestavné skříně, stoly, kancelářský nábytek, obývací stěny. Každý kus vyniká vysokou kvalitou, trvanlivostí a perfektním zpracováním. Lamino, nebo masiv? Mat, nebo lesk? Dekor, nebo barva? Zavolejte nám, rádi se s Vámi pobavíme o možnostech. Budete přijemně překvapeni cenou a termínem dodání.

Podlahové krytiny

Podlahové
krytiny

Každý prostor si žádá své.

Jste zastáncem plovoucí podlahy? Nebo snad lamino? Případně máte rádi nestandardní a nadčasové materiály? I s tímto Vám rádi pomůžeme. Rádi Vám vysvětlíme rozdíly jednotlivých podlahových krytin, jejich vlastnosti a použití. Ukážeme Vám množství materiálů a dekorů. Každý prostor si žádá své. A každý má své specifické nároky. Ať už jde o zatížení, barvu, materiál, odolnost. Přijďte se podívat do naši vzorkové prodejny v Břeclavi a vyberte si. Budeme se Vám rádi věnovat.

Vytváříme aranžmá a dekorace interiéru

Vytváříme aranžmá a dekorace interiéru

Umíme vdechnout Vašemu interiéru pocit zabydlenosti a příjemna.

Průběhem času a se zvyšujícími nároky našich klientů jsme otevřeli novou divizi aranžmá a dekorace. Ať už jde o na míru malované obrazy, keramiku, vazby, květiny, nebo jenom designové výrobky, i tady umíme pomoci. Aranžmá a dekorace jsou většinou poslední fází před předáním kompletního interiéru na klíč. Umíme vdechnout Vašemu interiéru pocit zabydlenosti a příjemna. Doma každý tráví nejvíce času, tak proč jej netrávit přijemně a útulně. Doplňky jsou pomyslnou třešinkou na dortu každé naší zakázky.

Tapety, dekorační tkaniny a doplňky

Tapety, dekorační tkaniny a doplňky

Moderní trend v podobě designových tapet a dekorativních látek.

Použití tapet v interiéru nemusí být návrat k minulosti. Ba naopak. Z nepřeberného množství si vybere každý a tapeta krásně zvýrazní zeď místnosti. Pokud k ní vyberete v podobném odstínu i závěs, interiér bude rázem krásně sladěný. Záclony naopak rozjasní pronikající světlo do pokoje. A na závěr si u nás vyberete doplňky, které završí finální design celého interiéru. Přijďte se k nám podívat, máte u nás opravdu z čeho vybírat.

Designový showroom v centru Břeclavi

Designový showroom v centru Břeclavi osloví i nejnáročnějšího zákazníka. Vybírat si zde může exkluzivní španělské a italské obklady, dlažby, sanitu a veškeré vybavení koupelen. Zastoupeny jsou zde také luxusní německé kuchyně Sachsenküchen, německé interiérové dveře značky PRÜM a české sedačky Böhm. V našem showroomu vás osloví i originální tapety, koberce, doplňky a aranžmá, které vytváříme.

Otevřeno

 • úterý - středa - čtvrtek
  09:00 - 17:00
  pro veřejnost
 • pondělí - pátek
  pro objednané klienty
 • sobota
  dle individuální dohody

Kontakty

 • Jana Palacha 21, 690 02 Břeclav

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

 • ASCOT design s.r.o.
 • Na Folimance 2155/15, 120 00 Praha 2
 • IČ: 06013724, DIČ: CZ06013724