Co nabízíme našim klientům

Konzultace a poradenství

Nejlepší čas na konzultaci a následné poradenství je ještě ve fázi hrubé stavby, nebo ještě dříve. Pokud už budete mít hrubou stavbu, můžete být již limitování rozvody vody a elektřiny. Výsledek potom nemusí být přesně podle Vašich představ, protože výsledek bude minimálně kompromis a v horším případě ústupek. Váš vysněný domov chcete mít jistě podle Vašich představ. Neváhejte a zavolejte. Služby interiérového designéra jsou dostupné pro každého a vyvarujete se možných obtíží, které si Váš domov ponese zbytek času, který v něm prožijete.

Kompletní dohled nad realizací a výstavbou

Nikdo se nenarodil jako stavební technik. Samotná realizace interiéru je poměrně náročná věc a je dobré ji kontrolovat. I malé drobnosti mohou mít velký vliv na následné používání, nebo celkový dojem. S námi Vám odpadnou starosti s řešením stavebních kroků a procesů. Našim klientům dozorujeme stavby již hezkou řádku let, za tu dobu jsme se naučili hlídat důležité detaily a správné postupy. Garantujeme Vám přesnost, správnost a kvalitu. Nechcete přece interiér za pár let řešit znovu.

Návrhy a vizualizace

Máme představivost a umíme promítnout Vaše představy a sny na monitor, nebo na papír. Našim klientům nabízíme návrhy a vizualizace interiérů. Ať už se jedná o jednu místnost, koupelnu, pracovnu, nebo o kompletní interiér. Umíme navrhnout příjemné a moderní bydlení pro rodinu, nebo jednotlivce. Poradíme si také s funkčním designem pro korporátní klientelu. Navrhovali jsme a následně realizovali hotely, restaurace, vinné sklepy, kanceláře. Umíme toho opravdu hodně, podívejte se na naše reference. Zavolejte a my Vás o svých kvalitách rádi přesvědčíme.

Prodáváme obklady, dlažby a příslušenství

Máte představu o nových obkladech a dlažbě? Nebo se Vám některé líbí, ale jejich cena je příliš vysoká? Přijďte k nám. Máme nasmlouvánu většinu předních evropských dodavatelů. A cena? U nás si vybere skutečně každý. Umíme dobře nakupovat a rádi našim klientům nabídneme bezkonkurenční ceny. Vyberte si stylové české obklady, nebo prestižní italské. Chcete luxusní španělské? Přijďte do naší vzorkovky a my Vám rádi poradíme. Pokud hledáte ten správný obklad, nebo dlažbu pro svou koupelnu, nebo kuchyni, navštivte naší vzorkovou prodejnu v Břeclavi.

Prodej sanitární keramiky a baterií

Jste praktičtí, nebo máte rádi neotřelou eleganci, či snad rádi experimentujete? Ať už se jedná o sanitární keramiku, nebo baterie, umíme uspokojit jakéhokoliv zákazníka. Vyberte si s nepřeberného množství materiálů a barev. U nás si určitě vyberete. Zastupujeme přední značky na českém trhu a rádi Vám nabídneme to pravé pro Vaši stavbu, nebo rekonstrukci. Přijďte k nám a vyberte si některý akční výrobek, nebo novinku.

Nábytek pro každý interiér

Dominantní postavení v celkovém vzhledu a funkci interéru má nábytek. Spolupracujeme s regionálními, kvalitními výrobci, kteří rádi zhmotní Vaše představy. Vyberte si typizované prvky, nebo si nechte vyrobit nábytek na míru. Vestavné skříně, stoly, kancelářský nábytek, obývací stěny. Každý kus vyniká vysokou kvalitou, trvanlivostí a perfektním zpracováním. Lamino, nebo masiv? Mat, nebo lesk? Dekor, nebo barva? Zavolejte nám, rádi se s Vámi pobavíme o možnostech. Budete přijemně překvapeni cenou a termínem dodání.

Podlahové krytiny

Jste zastáncem plovoucí podlahy? Nebo snad lamino? Případně máte rádi nestandardní a nadčasové materiály? I s tímto Vám rádi pomůžeme. Rádi Vám vysvětlíme rozdíly jednotlivých podlahových krytin, jejich vlastnosti a použití. Ukážeme Vám množství materiálů a dekorů. Každý prostor si žádá své. A každý má své specifické nároky. Ať už jde o zatížení, barvu, materiál, odolnost. Přijďte se podívat do naši vzorkové prodejny v Břeclavi a vyberte si. Budeme se Vám rádi věnovat.

Připravujeme aranžmá a dekorace

Průběhem času a se zvyšujícími nároky našich klientů jsme otevřeli novou divizi aranžmá a dekorace. Ať už jde o na míru malované obrazy, keramiku, vazby, květiny, nebo jenom designové výrobky, i tady umíme pomoci. Aranžmá a dekorace jsou většinou poslední fází před předáním kompletního interiéru na klíč. Umíme vdechnout Vašemu interiéru pocit zabydlenosti a příjemna. Doma každý tráví nejvíce času, tak proč jej netrávit přijemně a útulně. Doplňky jsou pomyslnou třešinkou na dortu každé naší zakázky.